Yukarı

ARC ENERJİ

Firmamız, elektrik dağıtım ve iletim tesislerinin mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini yapmak amacı ile 1957 yılında “Yıldırım Elektrik” ünvanıyla kurulmuştur. 1996 Yılından itibaren inşaat sektörünün ihtiyaçlarına elektrik taahhüt çözümleri getirmek ve bu meyanda çalışma alanlarını genişletmek amacıyla şirketleşme yoluna gitmiş ve faaliyetlerine ER-SAN Elektrik İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. olarak devam etmiştir.

2012 yılında, Elektromekanik ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları sektörlerinde de faaliyet göstermek amacıyla yönetim kadrosunda yapısal değişikliklere giderek, bu tarihten itibaren çalışmalarını ARC Energy İnşaat Elektromekanik Anonim Şirketi kurumsal kimliği altında sürdürmüştür.

Firmamız, 1957 yılından itibaren süregelen deneyimi ve tamamladığı 100’ü aşkın proje ile sektörün yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen küçük fakat kararlı adımlarla büyümek gerektiğini ve bunun yanı sıra ulaşılan noktada kalmayı başarmanın ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmektedir. ARC Energy İnşaat Elektromekanik Anonim Şirketi, sektörün elektrik ve mekanik taahhüt ihtiyaçlarına “Alternatif Rasyonel Cözümler” sunarak her zaman tercih edilen firma olmayı, bunu başarmak için ise müşteri memnuniyetini her zaman daha yukarılara çıkarmayı ana prensibi olarak belirlemiştir.

ADRES
1122.Cad. Maxiivedik Plaza No:20/18 Yenimahalle-ANKARA